Facebook Grubu Sayfasi

LC Waikiki kız çocuk giyim koleksiyon modelleri

Sevgili anneler, kız çocuklarınız için birbirinden harika bir koleksiyon sunan LC Waikiki, yeni tasarımları oldukça ilgi çekici bir koleksiyon sunuyor. 15 yıldır her yaşa hitap ürünleriyle hizmette sınır tanımayan LC Waikiki, sizlere yeni sezon tasarımları ile geliyor. Sizler kadar çocuklarınızda modayı yakından takip ediyor. Çocukların dünyasına yeni ve renkli bir tarz getiren LC Waikiki, şık tasarımları ile oldukça ilgi çekiyor.

Kız çocukların tüm ihtiyaç yalarına yönelik hazırlanan koleksiyonda her anları için birbirinden harika kıyafetleri bulabilirler. İster günlük, ister özel günlerde kullanabileceği birçok tasarım mevcut. Özellikle onların rahat hareket etmeleri için hazırlanan giyim modelleri ile hem şık olacaklar hem de modern bir giyim tarzlarına sahip olmuş olacaklar.

Değerli anneler, minik kızlarımız için harılanan bu özel koleksiyon LC Waikiki’ den geliyor. Renkli T-Shirt’ler, şık etek ve elbise modelleri, birbirinden harika salopet modelleri, şort ile jean kapri modelleri, yelek, harika tunik ve tulum tasarımları ile bahar havasını üzerlerinde yaşayacaklar. Değerli anneler minik kızlarımıza yeni bir koleksiyonla yaza merhaba… Diyoruz. Sitemizde paylaştığımız bu özel giyim modellerini görebilirsiniz. Hadi anne ve kız alış verişleri başlıyor. Geç kalmayın!

LC Waikiki kız çocuk giyim koleksiyon modelleri

Gelen Aramalar:lc waikiki cocuk giyim,LCWaikiki Çocuk Giyim,waikiki çocuk giyim,lw waikiki kız çocuk giyim,lc waikiki anne kız giyimi

Yorum yapin

Copyright © 2011 Bu site modelleri hakkında ücretsiz hizmet vermektedir.