Facebook Grubu Sayfasi

kütahya porselen yemek takımı modelleri

Merhabalar… Sevgili hanımlar, yeni modelleri ile karşınızda Kütahya porselen yemek takımları. Değerli konuklarımız biliyoruz ki en güzel ortamları yakalamak ve dostlarımızla güzel anları paylaşmak için güzel bir masa gibisi yoktur. Misafirlerimiz için özenle hazırladığımız birbirinden nefis yemekleri onlara sunarken özel misafir takımlarını çıkarız. Her evde mutlaka misafirlerimiz için bir takım bulunuyordur.

Peki, bunlara bir yenisini eklemeye ne dersiniz? Farklı tasarımlara imza atan Kütahya porselen sizlerin zevkine göre tasarımlarını sunmaya devam ediyor. Kütahya porselen yurt dışında da ülkemizi en iyi temsil eden markalarımızdan olup Türkiye içinde 43 mağazası ve 6 bin noktada hizmet vermektedir. Her zaman değişime acık olan ve her yıl kendini yenileyen dinamik yapısıyla değişime acık olan bir marka.

Kalitesi ile kendini farklı kılan Kütahya porselen zücaciyede sınır tanımıyor. Tasarımlarındaki desenleri ile kullandığı motiflerle hanımların gözdesi olmaya devam ediyor. Sevgili hanımlar, sevdikleriniz için muhteşem bir ortam hazırlarken sizlere yardımcı olan Kütahya porselen yemek takımı modellerini sunarken bizlerde en güzel karelerden oluşan birbirinden özel tasarımları sizlerin beğenisine sunuyoruz. Bu özel modellerin bulunduğu güzel sohbetlerin, hoş bir ambiyansın olduğu keyifli anlar diliyorum!

kütahya porselen yemek takımı modelleri

kütahya porselen yemek takımı modelleri

kütahya porselen yemek takımı modelleri 1

kütahya porselen yemek takımı modelleri 2

kütahya porselen yemek takımı modelleri 3

kütahya porselen yemek takımı modelleri 4

kütahya porselen yemek takımı modelleri 5

kütahya porselen yemek takımı modelleri 6

kütahya porselen yemek takımı modelleri 7

kütahya porselen yemek takımı modelleri 8

kütahya porselen yemek takımı modelleri 9

Gelen Aramalar:yemek takımları,KARACA YEMEK TAKIMLARI,karaca yemek takımları 2013,yemek takımı modelleri,kütahya porselen

“kütahya porselen yemek takımı modelleri” için 1 YORUM

  1. iyi günler ben yaklaşık 9 sene önce yemek takımı almıştım kaselerimi oğlum kırdı ve 4 tane kaldı ben tamamlamayı çok isterim ama mümkünmüdür lütfen bir cevap verirseniz memnun olurum tel. ilgilenirseniz çok teşekkür ederim.

  2. safiye bozkurt, Şubat 10th, 2013 13:18

Yorum yapin

Copyright © 2011 Bu site modelleri hakkında ücretsiz hizmet vermektedir.