Facebook Grubu Sayfasi

else silver şık gümüş set modelleri

Sevgili hanımlar, farklı tasarımları ile sizlere Else Silver gümüş setlerini sunuyoruz. Her bayanın mutlaka koleksiyon haline getirdiği takıları ve vazgeçilmezleri vardır. Bayanların en büyük tutkusudur takıları ve sizi siz yapan en güzel örnektir. Bunun en güzel örneğini sizler için tasarlayıp sunan Else Silver gümüş set takımları ile harika modelleri modaya en uygun şekilde hazırlayıp sunuyor.

Gümüş setlerinde bulunan kolye, küpe ve yüzükten oluşuyor. Özel taşlarla hazırlan koleksiyonda kullanılan renkli taşlarla tasarlanıp hazırlanmış bulunuyor. Değerli konuklarımız bu özel koleksiyon emin olun çok hoşunuza gidecek. Özel anlarınızda çok rahatlıkla kullanabileceğiniz tüm modelleri bir araya getirdik. Şık ve modern tasarımları paylaştığımız karelerde bulabilirsiniz.

Bu özel tasarım koleksiyonu takılarınıza ekleyerek kendinize hediye edebilirsiniz :) özellikle siz beyler sevdiğinize tasarım harikası bir set takımı almayı düşünüyorsanız. İşte en güzel modellerden oluşan Else Silver gümüş set takımlarında oluşan birbirinden şık tasarımlardan birini seçebilirsiniz. Evet, hanımlar, paylaştığımız karelerde kendiniz için en uygun modeli seçmeniz ve fikir edinmeniz için karşınızda Else Silver şık gümüş set modellerini sizlerin beğenisine bırakıyoruz…

else silver şık gümüş set modelleri

else silver şık gümüş set modelleri

else silver şık gümüş set modelleri 1

else silver şık gümüş set modelleri 2

else silver şık gümüş set modelleri 3

else silver şık gümüş set modelleri 4

else silver şık gümüş set modelleri 5

else silver şık gümüş set modelleri6

else silver şık gümüş set modelleri 7

else silver şık gümüş set modelleri 8

else silver şık gümüş set modelleri 9

Etiketler:

Yorum yapin

Copyright © 2011 Bu site modelleri hakkında ücretsiz hizmet vermektedir.