Mayokini Modelleri, 2012 Mayokini Modelleri, yeni Mayokini Modelleri
Facebook Grubu Sayfasi

mayokini modelleri

Koton yeni tasarımlarında sınır tanımıyor. Evet, moda tutkunları hazırda yaz sezonu başlamışken ünlü markalarımızda yeni tasarımlarını hazırlıyor ve sizlere sunuyor. Bunlardan biride elbette Koton oluyor ve siz özel hanımlar için özel tasarımlarını sunuyor. 2012 yılına özel bikini ve mayokini modellerini görücüye çıkardı. Yazın gözde renkleri ile muhteşem görünen koleksiyona sahip olmak artık çok kolay neden sizde sahip olmayasınız.

Bikini tasarımlarında kullanılan ışıl ışıl renkleri ile plajların gözde bayanlarından biride siz olacaksınız. Mayokini modellerine gelince söylenecek hiçbir söz yok öylesine şık ve modern görünüyorlar ki her biri birbirinden farklı modellere sahip bu özel tasarımdan biri mutlaka sizde de olmalı diye düşünüyorum.:)

Koton hanımların her alanda kullanabileceği tasarımları ile oldukça yardımcısı oluyor. Her mevsim için özel tasarımlara sahip olan Koton gerçekten harika! İş çıkarıyor. Plajların gözdesi olmaya ne dersiniz. O halde alışveriş vakti geldi demektir. Kendiniz için özel tasarımlara sahip bir marka arayış içindeyseniz Koton mağazasına uğramanızı tavsiye ediyorum. Sizlere sunduğumuz Koton 2012 bikini & mayokini modelleri ile baş başa bırakıyoruz…

Koton 2012 bikini & mayokini modelleri

Gelen Aramalar:koton mayokını,bikini koton,mayokini al

Yaz ayında tatil ile ilgili aklınızda bir fikir var mı? Tatilinizi evde mi yokda denize giderek mi geçireceksiniz? Bizde denize gidecek olan değerli ziyaretçilerimize müjdeyi verelim. Denizde giyebileceğiniz birbirinden güzel mayokiniler yepyeni modelleriyle tekrar karşınızda :) Artık karar size kalmış. Hala denize gitmemekde ısrarcı mısınız?

Yaz ayında çalışmak en az evde oturmak kadar sıkıcıdır ve tatilinizi güzel bir deniz kenarında ya da denize giderek geçirmek istemez misiniz? Vücuduna güvenen bayanlar için birbirinden güzel mayokiniler şıklıklarıyla bir numara. Bikinilerin yanı sıra mayokini tercih etmek isteyen hanımlar kesinlikle doğru karardalar. Şahsen benim için her ikiside güzel fakat mayokiniler bu yıl ki farklı modelleriyle adeta insanları büyülüyor. 2012 mayokini modellerinden hoşunuza giden modeli hemen almaya çalışın sonra bulamazsanız üzülmeyin :) Tasarımcıların büyük bir gayretle tasarladıkları mayokiniler bayanların gözdesi halinde. Göz alıcı renkleriyle mayokiniler içinde parlayan yıldız olmak sizin elinizde. Değişik modellere yer verilen mayokiniler arasında biz sizler için en güzel, değişik ve trend olanlarını seçtik.

2012 mayokini modelleri gençler için ilgiyle karşılanacak. Farklı markaların değişik ürünleriyle zenginleştirilmiş mayokiniler yazın simgesi hline gelecek. Bayanlarda tercihlerini ona göre yapacak. Biz sizler için 2012 mayokini modellerini araştırdık ve birbirinden güzel modelleri web sitemize ekledik. İşte 2012 mayokini modelleri…

2012 mayokini modelleri

mayokini modelleri

mayokini modelleri 1

mayokini modelleri 2

mayokini modelleri 3

mayokini modelleri 4

mayokini modelleri 5

mayokini modelleri 6

mayokini modelleri 7

mayokini modelleri 8

mayokini modelleri 9

Copyright © 2011 Bu site modelleri hakkında ücretsiz hizmet vermektedir.