Mayo Modelleri, 2012 Mayo Modelleri, yeni Mayo Modelleri
Facebook Grubu Sayfasi

mayo modelleri

Değerli konuklarımız sizlere yeni mayo ve bikini modellerini hazırlayan Kom yeni tasarımlarını sunuyor. Katalog çekimleri ile yaptığı çalışmaları sunan Kom yine tüm ilgiyi topladı. Her yıl kendini yenileyen ve farkını gösteren Kom hanımların gözdesi olmaya devam ediyor. 2012 yılının en özel tasarımlarının içinde yer mayo ve bikini koleksiyonu karşınızda.

Kom yaptığı çalışmalarında bayanların zevkine nasıl hitap edeceğini gerçekten çok iyi biliyor. Moda gündemini yakından takip edenleriniz mutlaka bilirler, Kom mayo ve bikinileri gerçekten görülmeye değer hanımlar. Birbirinden şık tasarımların yer aldığı modellerde renklerin geçişleri ve sadeliğin verdiği tüm ihtişamı taşıyor.

Eğer bir mayo ve bikini almayı düşünüyorsanız. O halde sizlere Kom’un yeni tasarımlarını öneririm. Desenli bir mayo ya da bikiniden hoşlanıyorsanız doğru yerdesiniz. Desenleri ve renkleri ile Kom’un yeni tasarımlarına bayılacaksınız. Merak etmeyin hanımlar geç kalmış sayılmazsınız. Kom mağazalarından sahip olabileceğiniz tüm modelleri sizler için bir araya getirdik. Beğeninize sunduğumuz bu özel tasarımlar karşınızda. Umarım benim beğendiğim kadar sizlerde beğenirsiniz. Karşınızda 2012 Kom mayo & bikini modelleri…

2012 kom mayo & bikini modelleri

kom-bikini-mayo-2012-modelleri

kom-bikini-mayo-2012-modelleri1

kom-bikini-mayo-2012-modelleri2

kom-bikini-mayo-2012-modelleri3

kom-bikini-mayo-2012-modelleri4

kom-bikini-mayo-2012-modelleri5

kom-bikini-mayo-2012-modelleri6

kom-bikini-mayo-2012-modelleri7

kom-bikini-mayo-2012-modelleri8

kom-bikini-mayo-2012-modelleri9

kom-bikini-mayo-2012-modelleri10

kom-bikini-mayo-2012-modelleri11

kom-bikini-mayo-2012-modelleri12

kom-bikini-mayo-2012-modelleri13

kom-bikini-mayo-2012-modelleri14

kom-bikini-mayo-2012-modelleri15

kom-bikini-mayo-2012-modelleri16

kom-bikini-mayo-2012-modelleri17

kom-bikini-mayo-2012-modelleri18

kom-bikini-mayo-2012-modelleri19

kom-bikini-mayo-2012-modelleri20

kom-bikini-mayo-2012-modelleri21

Gelen Aramalar:mayo modelleri,koton mayo,bikini mayo,bayan bikiniler

Koton yeni tasarımlarında sınır tanımıyor. Evet, moda tutkunları hazırda yaz sezonu başlamışken ünlü markalarımızda yeni tasarımlarını hazırlıyor ve sizlere sunuyor. Bunlardan biride elbette Koton oluyor ve siz özel hanımlar için özel tasarımlarını sunuyor. 2012 yılına özel bikini ve mayokini modellerini görücüye çıkardı. Yazın gözde renkleri ile muhteşem görünen koleksiyona sahip olmak artık çok kolay neden sizde sahip olmayasınız.

Bikini tasarımlarında kullanılan ışıl ışıl renkleri ile plajların gözde bayanlarından biride siz olacaksınız. Mayokini modellerine gelince söylenecek hiçbir söz yok öylesine şık ve modern görünüyorlar ki her biri birbirinden farklı modellere sahip bu özel tasarımdan biri mutlaka sizde de olmalı diye düşünüyorum.:)

Koton hanımların her alanda kullanabileceği tasarımları ile oldukça yardımcısı oluyor. Her mevsim için özel tasarımlara sahip olan Koton gerçekten harika! İş çıkarıyor. Plajların gözdesi olmaya ne dersiniz. O halde alışveriş vakti geldi demektir. Kendiniz için özel tasarımlara sahip bir marka arayış içindeyseniz Koton mağazasına uğramanızı tavsiye ediyorum. Sizlere sunduğumuz Koton 2012 bikini & mayokini modelleri ile baş başa bırakıyoruz…

Koton 2012 bikini & mayokini modelleri

Gelen Aramalar:koton mayokını,bikini koton,mayokini al

Yazın yaklaşmasıyla ünlü mayo firmaları da çalışmalarını büyük bir hızla sürdürüyor. Bunlardan biride Türkiye’nin ünlü markası olan Sunset hazırladığı koleksiyonunu gözler önüne serdi. Yazın büyüsünü sergileyen oldukça renkli bir koleksiyon hazırlayan Sunset renkli mayo ve bikini modelleri ile gözdeniz olacağa benziyor.

Plajların en renkli mayo ve bikini modelleri ile diğer bayanları kıskandıracak farklı olmanızı sağlayan birbirinden muhteşem! Tasarımlara sahip Sunset bu konuda sizlere yardımcı olacak. Evet, hanımlar, tatil hazırlıklarına başlamadan elbette alış verişe çıkılacaktır. Bu konuda sizlere yardımcı olalım dedik ve en şık tasarımlara sahip olan Sunset mayo ve bikini modellerini sizlere sunuyoruz.

Modayı yakından takip edenleriniz mutlaka biliyordur. Ama iş yoğunluğundan vakit yok diyorsanız? O halde bu konuda sizlere yardımcı olalım. Birbirinden şık ve modern tasarımları bir araya getirdiğimiz karelerden fikir edine bilirsiniz. Kendiniz için en uygun modeli hatta birkaç modeli seçebilir ve alış verişinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Değerli konuklarımız yazın gözdesi olmaya hazırsınız. Hazırlanan koleksiyonda bulunan tüm yeni modelleri sizlerin beğenisine bırakıyoruz…

Sunset mayo & bikini modelleri

Sunset mayo & bikini modelleri

Sunset mayo & bikini modelleri 1

Sunset mayo & bikini modelleri 2

Sunset mayo & bikini modelleri 3

Sunset mayo & bikini modelleri 4

Sunset mayo & bikini modelleri 5

Sunset mayo & bikini modelleri 6

Sunset mayo & bikini modelleri 7

Sunset mayo & bikini modelleri 8

Sunset mayo & bikini modelleri 9

Sunset mayo & bikini modelleri 10

Sunset mayo & bikini modelleri 11

Sunset mayo & bikini modelleri 12

Sunset mayo & bikini modelleri 13

Sunset mayo & bikini modelleri 14

Sunset mayo & bikini modelleri 15

Sunset mayo & bikini modelleri 16

Gelen Aramalar:sunset mayo,mayo bikini modelleri,kom bikini modelleri
Copyright © 2011 Bu site modelleri hakkında ücretsiz hizmet vermektedir.