Etek Modelleri, 2012 Etek Modelleri, yeni Etek Modelleri
Facebook Grubu Sayfasi

etek modelleri

Sevgili hanımlar, sizler için hazırlanan Kaf’dan By Elaidi’nin harika koleksiyonunu sunuyoruz. 2008 yılında hazırlanan ve Paris’te görücüye çıkan Mehtap Elaidi tarafından kurulan farklı temalara sahip olan Kaf’dan By Elaidi koleksiyonu sizlerle. İlk zamanlarda yapılan çalışmalar renk seçeneklerinin kısıtlı olmasının yanı sıra şimdiki yıllarda ise oldukça renkli bir koleksiyona sahip.

Her yıl kendini yenileyerek modaya uygun renkler ve kıyafet seçenekleri ile bayanların farklı kişiliğini yansıtmaya devam ediyor. Elbise modelleri, etek modelleri, tunik modellerinin yanı sıra pantolon seçenekleri ile oldukça geniş kitlelere hitap ediyor. Kullanılan tasarımları gördüğünüzde farklı bir koleksiyon olduğunu daha iyi anlayacaksınız.

Modellerinde kullandığı her özel parça için siz bayanların kişiliğini ön planda tutarak hazırlamış bulunuyor. Kaf’dan By Elaidi koleksiyonunda kumaş yapıları saten ağırlıklı olmakla beraber renkli modelleri gözlerden kaçmıyor. Klasik tarzı ile modern duruşları gerçekten çok hoş görünüyorlar. Değerli konuklarımız farklı bir tarz arıyor iseniz en güzel örneğini sizlere sunan Kaf’dan By Elaidi bayan elbise, tunik,etek ve pantolon modellerine bir göz atın derim! Bu özel koleksiyondaki önemli parçaları sizlerin beğenisine sunuyoruz…

Kaf’dan By Elaidi bayan elbise, tunik, etek, pantolon modelleri

kaf’dan by elaidi bayan elbise modelleri

kaf’dan by elaidi bayan elbise modelleri 1

kaf’dan by elaidi bayan elbise modelleri 2

kaf’dan by elaidi bayan elbise modelleri 3

kaf’dan by elaidi bayan elbise modelleri 4

kaf’dan by elaidi bayan elbise modelleri 5

Kaf’dan By Elaidi bayan etek modelleri

kaf’dan by elaidi bayan etek modelleri

kaf’dan by elaidi bayan etek modelleri 1

kaf’dan by elaidi bayan etek modelleri 2

kaf’dan by elaidi bayan etek modelleri 3

kaf’dan by elaidi bayan etek modelleri 4

kaf’dan by elaidi bayan etek modelleri 5

Kaf’dan By Elaidi bayan pantolon modelleri

kaf’dan by elaidi bayan pantolon modelleri

kaf’dan by elaidi bayan pantolon modelleri 1

kaf’dan by elaidi bayan pantolon modelleri 2

kaf’dan by elaidi bayan pantolon modelleri 3

kaf’dan by elaidi bayan pantolon modelleri 4

Kaf’dan By Elaidi bayan tunik modelleri

kaf’dan by elaidi bayan tunik modelleri

kaf’dan by elaidi bayan tunik modelleri 1

kaf’dan by elaidi bayan tunik modelleri 2

kaf’dan by elaidi bayan tunik modelleri 3

kaf’dan by elaidi bayan tunik modelleri 4

kaf’dan by elaidi bayan tunik modelleri 5

Gelen Aramalar:etek modelleri 2012,tunik modelleri,etek modelleri

Tesettür giyimin öncüsü olan Tekbir giyim, yepyeni tasarımları ile vazgeçilmez kıyafetlerini üretmeye devam ediyor. Tesettürlü bayanların büyük ilgisini üzerinde toplayan Tekbir giyim, yeni tasarım etekleriyle de dikkat üzerine çekiyor. Kapalı hanımlara tavsiyede bulunabileceğimiz bir marka varsa o da Tekbir giyimdir. Modellere aşağıda göz atabilirsiniz.

Eveet hanımlar, eğer hayatınızda biraz değişiklik olsun istiyorsanız ya da kendi tarzınızı değiştirmek istiyorsanız Tekbir giyime göz atmalısınız. Bayanların hoşuna gidecek olan Tekbir’in üretimiyle etekler hem rahat hemde şık. İstediğiniz model ve renkte etekler uygun bütçeler ile sizlerin olabilir. Tesettürlü hanımların hayran kalacağı etekler, farklı modelleri ile sizlere çok yakışacak. Eğer kendinize etek, bluz, pardesü gibi tesettür kıyafetler almak isterseniz Tekbir giyimi sizlere tavsiye edebilirim. 2012 yılının gelmesiyle koleksiyonunda farklı modellere yer veren Tekbir giyim sizleri çok şaşırtıcak. Sizler için Tekbir giyimin birbirinden güzel, şık eteklerini araştırdık ve web sitemize ekledik. Dilerseniz modellere bir göz atın ve size yakışacak modelleri seçin. Tercihleri sizlere bırakıyoruz.

Modayı yakından takip eden tesettürlü hanımlar, Tekbir giyimin kalitesini ve şıklığını çok iyi bilirler. Hoş modellerin bulunduğu koleksiyonda sizde zevkinize uygun modeli bulacaksınız. Tekbir giyim bayanların ne istediğini iyi biliyor. İşte şimdi sizlere Tekbir’in muhteşem eteklerini sunacağız. 2012 tekbir etek modelleri… Keyifli vakitler dileriz.

2012 tekbir etek modelleri

tekbir etek modelleri

tekbir etek modelleri 1

tekbir etek modelleri 2

tekbir etek modelleri 3

tekbir etek modelleri 4

tekbir etek modelleri 5

tekbir etek modelleri 6

tekbir etek modelleri 7

tekbir etek modelleri 8

tekbir etek modelleri 9

Son zamanlarda birçok kişi tarafından tercih edilen ve sevilerek kullanılan asimetrik kesimlere sahip etek modelleri, şık görünümleri ile oluşturulmak istenen kombinlerin en temel parçalarından olabilirler. 2012 modasının devam ettiği gibi kışın güzel havalarda da giyilebilecek olan asimetrik etekler yaza damgasını vuracak. Asimetrik etekler sezonda da yerini korumaya devam ediyor.

Birbirinden güzel kumaş ve modelleri ile asimetrik etekler hoş bir görünüm sağlıyor. Eteklerinizi istediğiniz gibi kombinleyip spor ya da klasik bir tarz yaratabilirsiniz. Canlı renkler, desenler ve farklı modeller ile sunulan asimetrik etek modelleri gündüz veya gece davetleriniz sırasında oluşturmak istediğiniz kombinlerde en büyük yardımcınız olabilirler. Asimetrik etekleri beğenen ziyaretçilerimiz belli başlı mağazalarda etekleri bulmakta zorlanmayacaklardır. Farklı bir tarzı olan bayanlar bu eteklerden kesinlikle elde etmeliler. Bayanların en çok tercih ettikleri kıyafetlerden bir taneside eteklerdir. Etekler bayanlara hoş bir görünüm kazandırırlar. Değişik modelde etekler ise farklı bir hava katarlar. Zevkine güvenen bayanlar bence kesinlikle asimetrik etekleri tercih etmeliler.

2012 modasına uyarak, modayı yakından takip eden bayanlar asimetrik eteklerin ne kadar hoş durduklarını bilirler. Fiziğine güvenen ve etek gimeyi seven bayanlar kesinlikle asimetrik eteklerden sizlerinde olmalı diye düşünüyorum. Hanımlar için asimetrik eteklerden birkaç model derledik. Zevkinize uygun etekleri seçerek yaza bambaşka başlayabilirsiniz. İşte 2012 asimetrik etek modelleri…

2012 asimetrik etek modelleri

asimetrik etek modelleri

asimetrik etek modelleri 1

asimetrik etek modelleri 2

asimetrik etek modelleri 3

asimetrik etek modelleri 4

asimetrik etek modelleri 5

asimetrik etek modelleri 6

asimetrik etek modelleri 7

asimetrik etek modelleri 8

asimetrik etek modelleri 9

Copyright © 2011 Bu site modelleri hakkında ücretsiz hizmet vermektedir.