çorap Modelleri, 2012 çorap Modelleri, yeni çorap Modelleri
Facebook Grubu Sayfasi

çorap modelleri

Hayatımız da attığımız her adımda bizlere zahiri olarak yardımcı olan Penti, hanımların dışarıya çıktıklarında veya misafirliğe giderken yada bir toplantı, görüşme kısacası evden dışarıya adım attıklarında olmazsa olmazları ten çoraplardır. Şimdi sizlere, birbirinden güzel yeni desenler de canlı renklerde Penti çorap modellerini sunuyoruz.

Penti, 1950 yılından beri çorap, giyim, iç çamaşır, plaj ve aksesuar ürünleri sunan bir markadır. Triko çorapta bir numara olan bu marka kalite ve güzelliği ile hanımların gözdesi olmayı başarmaktadır. Bir çok desen, farklı ve birbirinden canlı renklerle sizlere güzellik katacak ve tercihleriniz değişmeyecektir. Siyah renk üzerine kelebek işleme, kırmızı gri birlikteliği ile kareli desenler, gül desenli, göz alıcı mor renk ile çizgili desenin uyumunun harikalığı gözlerinizi kamaştıracak, fiyonk deseni, baklava dilimi şeklinde desenler gibi birçok desen sizler için tasarlanmaktadır. Rahat ve şık görünmek aynı zamanda giyeceğiniz her model de kıyafetinize uygun desen bulabileceğiniz çoraplar burada.

İşte yeni desenlerde farklı ve canlı renkleri ile Penti 2013 yılında çorap koleksiyonu sizlerle..

yeni desende renkli Penti çorap modelleri

yeni desende renkli Penti çorap modelleri

yeni desende renkli Penti çorap modelleri1

yeni desende renkli Penti çorap modelleri2

yeni desende renkli Penti çorap modelleri3

yeni desende renkli Penti çorap modelleri4

yeni desende renkli Penti çorap modelleri5

yeni desende renkli Penti çorap modelleri6

yeni desende renkli Penti çorap modelleri7

yeni desende renkli Penti çorap modelleri8

yeni desende renkli Penti çorap modelleri9

yeni desende renkli Penti çorap modelleri10

yeni desende renkli Penti çorap modelleri11

yeni desende renkli Penti çorap modelleri12

yeni desende renkli Penti çorap modelleri13

yeni desende renkli Penti çorap modelleri14

yeni desende renkli Penti çorap modelleri15

yeni desende renkli Penti çorap modelleri16

Gelen Aramalar:penti,çorap modeli,penti ten rengi çorap çeşitleri

Kış aylarının gelmesi demek aynı zamanda soğuk havanında kapılarımızda misafir olması demektir. Kış aylarında daha çok bizler özellikle bayanlar, ayaklarımızdan soğuk alırız ve ardından hastalıklar sürükler ve böyle bir kış geçiririz. Ama böyle bir kış geçirmek istemiyorsak kendimize dikkat etmeli hasta olmamak için önlemler almalıyız. Örgüden yapılmış birbirinden güzel, şık, asil çoraplar buna en güzel şekilde engel olacaktır. Karın ve kışın tadını çıkarmak istiyorsak işte sizlere harika elde yapılmış örgüden çorap modellerini sunuyoruz.

Örgü çoraplar yapımları kolay olmasıyla birlikte ayaklarınızı da sıcacık tutacak ve çok güzel bir kış geçirmenizi sağlayacaktır. Sadeliği seven bayanlar için sade modeller yok şık olsun diyor iseniz şık modeller bulunmaktadır. Harika desenleri ve renkleri sizlerinde içinizi açacaktır ayrıca. Çok sevimli bir çorap modelimizde var tabi ki bundan sizde görünce hoşlanacağınızı düşünüyorum. Çoraplarda uzun modeller ve kısa modeller de bulunmaktadır. Dileğiniz hangisi ise onu tercih edebilirsiniz. Ayağınız da çok şık duracağına inandığımız modeller hemde sıcacık tutacaktır. Zaten örgü olması asabiyeti ile öyle olması da gerekir değil mi?

Birbirinden güzel örgüden çorap modeller pembe, mavi, yeşil, krem, fuşya, eflatun, mor, gri gibi farklı renklerin birbirine yakıştırılması ile harika tasarımlar ortaya çıkarılmıştır. Sizlerin de beğenip biran önce kış geçmeden bu modelleri yapmanız veya almanız için işte sizlere harika modeller..

harika örgüden çorap modelleri

harika örgüden çorap modelleri

harika örgüden çorap modelleri1

harika örgüden çorap modelleri2

harika örgüden çorap modelleri3

harika örgüden çorap modelleri4

harika örgüden çorap modelleri5

harika örgüden çorap modelleri6

harika örgüden çorap modelleri7

harika örgüden çorap modelleri8

harika örgüden çorap modelleri9

harika örgüden çorap modelleri10

harika örgüden çorap modelleri11

harika örgüden çorap modelleri12

harika örgüden çorap modelleri13

harika örgüden çorap modelleri14

harika örgüden çorap modelleri15

Gelen Aramalar:çorap modelleri,corap

Penti, tül ve diğer çorap modellerinde bir numara olmayı seviyor. Her yaşa ve her zevke uygun çoraplar Penti’nin de tasarımıyla sizleri daha çekici gösterecek. Farklı desen, renk ve yaratıcı fikirler ile birleşen çoraplar bayanların ilgisini kazanıyor.Kaliteli ve sağlam bir çorap arıyorsanız Penti’yi tercih etmelisiniz. Çorap diyip geçmeyin!

Kadın tül ve diğer çoraplarda gelişmiş bir marka olan Penti yaz kış kullanılan modeller ile görünümünüzü değiştiriyor. Birbirinden güzel çoraplar Penti’nin sağladığı uyum ile birleşiyor. Hepsi birbirinden güzel olan desenli çoraplar sizleri ve dişiliğinizi ön plana çıkaracak. Penti bu sezon modelleri arasına 26 çeşit çorap daha ekledi. Bazı modeller yok satıyor. Her yaşa hitap eden modellerin sizlerinde hoşunuza gideceğine eminiz. Bu yıl desenli çoraplar çok trend. Eteklerin altına giyilen desenli çoraplar sizi olduğundan zarif gösteriyor ve fazlasıyla dikkat çekiyor. Beyaz desenli çorapların yanı sıra renkli desenli çoraplarda büyük ilgi görüyor. Çiçek desenli çorap modelleri de bu yıl çok trend. Geniş ürün yelpazesiyle Penti çorap modelleri ve renklerde birinci. Çorap tercihini Penti’de yapmakta fayda var.

Sevgili bayanlar sizler için hazırladığımız Penti çorap modelleri birbirinden değişik renkte sizlerin olabilir. Desenli ve renkli çorapları sitemize ekledik. Sizde bu şahane çoraplara sahip olabilirsiniz. Desenler göz kamaştırıyor. İşte modelleri şimdi sizlerin beğenisine sunacağız. Tercihleri sizlere bırakıyoruz hanımlar :) İşte 2012 penti çorap modelleri…

penti desenli çorap modelleri 2012

penti desenli çorap modelleri

penti desenli çorap modeli 1

penti desenli çorap modeli 2

penti desenli çorap modeli 3

penti desenli çorap modeli 4

penti desenli çorap modeli 5

penti desenli çorap modeli 6

penti desenli çorap modeli 7

penti desenli çorap modeli 8

penti desenli çorap modeli 9

Gelen Aramalar:tül çorap markaları,tül çorap modelleri,penti desenli çorap modelleri
Copyright © 2011 Bu site modelleri hakkında ücretsiz hizmet vermektedir.