Facebook Grubu Sayfasi

2012 Kütahya porselen kahvaltı takımı modelleri

1970 yılında kurulan ve günümüze kadar adından söz ettiren dünyaca ünlü porselen markası olmaya devam ediyor. 1990 ürünlerini sunmaya başlayıp 52 farklı ülkede hizmetlerini sürdüren. Türkiye’de ise 6 bin farklı noktada , ürünlerini sizlere sunuyor. Kalitesinden ödün vermeden her yıl kendini yenileyen özel bir isim haline gelen , hanımlar tarafından da oldukça sevilen bir marka.Her yıl farkını gösteren , 1000 farklı ürünle hizmette sınır tanımıyor.

Kaliteli anlayışıyla insan sağlığını düşünerek üretimini
gerçekleştirdiği tasarımları sayesinde birçok ödül alan ve her zaman kendini yenileyen bir isim! Yeniliklere acık olan ve bir tek çeşitle sınırlı kalmayarak dekor ürünleri ile de gözdeniz olmaya devam ediyor. Yaptığı çalışmalarında kullandığı desenleri ile hanımların beğenisini her zaman topluyor.Ev hanımları bilirler ki Kütahya porselen, tasarımlarında sınır tanımıyor.

Evimizin her köşesinde kullanabileceğiniz özel tasarımları sunan ve hizmette sınır tanımayan Kütahya porselen, Tasarımların içinde bulunan kahvaltı takımı modellerinden birkaç örnek verebiliyoruz. Çünkü Kütahya porselenin geniş ürün yelpazesinin sadece burada ufak bir bölümünü sunabiliyoruz. Birbirinden şık tasarımların bulunduğu kahvaltı takımlarından yola çıkarak hazırlamış olduğumuz bu özel tasarımları sizlerle paylaşmak istedik. Sevgili hanımlar farklı kaliteli bir ürün arıyorsanız. En yakın Kütahya porselen mağazasına gitmenizi tavsiye ediyorum! Emin olun evinizin her alanı için hazırlanmış birçok ürünü bir arada bulacaksınız. Beğeninize sunduğumuz 2012 Kütahya porselen kahvaltı takımı modellerinin en şık tasarımlarını sunuyoruz.

2012 Kütahya porselen kahvaltı takımı modelleri

Etiketler:

Yorum yapin

Copyright © 2011 Bu site modelleri hakkında ücretsiz hizmet vermektedir.